CHYSTÁTE SE  POZNAT A OBJEVIT KOUZLO MADEIRY - OSTROVA VĚČNÉHO JARA?

Madeira je portugalský ostrov ležecí uprostřed Atlantského oceánu. Nečekejte ovšem typickou plážovou dovolenou. Na Madeiru se jezdí zejména kvůli přírodě. Unikátní vavřínové lesy jsou dokonce na seznamu UNESCO!

Madeira je především rájem turistiky!

 • Chtěli byste se PROCHÁZET podél levad, starobylými vavřínovými lesy, tunely a údolími?
 • Rádi byste viděli 100 m VYSOKÉ VODOPÁDY a 300 m vysoké SKALNÍ SRÁZY?
 • TOUŽÍTE ZAŽÍT nádherný východ slunce na Pico do Aieiro a poté se procházet nad mraky?
 • Láká vás stát na SKYWALK téměř 600 m nad hladinou oceánu?
 • NEMÁTE RÁDI povalování na pláži? Máte raději spíše akčnější dovolenou?
 • Toužíte vidět VELRYBY A DELFÍNY?
 • Přejete si toto všechno zažít, ale nechcete TRÁVIT DLOUHÉ HODINY pročítáním průvodců?
 • Nevíte, jestli si ZVLÁDNETE NAPLÁNOVAT svůj pobyt sami bez cestovní kanceláře?

TAK PRÁVĚ PRO VÁS JE TENTO ePRŮVODCE!


Madeiru jsme navštívili uprostřed pandemie koronaviru, v dubnu 2021. I v této nelehké době se dala na tomto krásném ostrově strávit naprosto úžasná dovolená. O zkušenosti, které jsem při této cestě získala, bych se s Vámi ráda podělila v tomto ePrůvodci .

 

Něco málo o mně...

JSEM NADŠENÁ CESTOVATELKA.

Pravidelně vyrážím se svou rodinou nebo kamarády na kratší či delší cesty, které také SAMA PLÁNUJI A ZAŘIZUJI.

Ráda bych se s Vámi podělila o svoje zkušenosti, postřehy z cest a tipy jak cestovat levněji, zajímavěji, radostněji,   ale HLAVNĚ PODLE SVÉHO!

Chtěla bych Vás inspirovat k Vašim vlastním cestám, které budou podle Vašich představ.


CO KOUPÍ ZÍSKÁTE?


ePrůvodce v elektronické podobě ve formátu pdf, který oproti papírovému má nespornou výhodu v tom, že nic neváží a můžete ho mít stále u sebe a obsahuje:

 • Letenky
  Dozvíte se, jak na Madeiru nejjednodušeji letět a kde si koupit levné letenky.
 • Ubytování
  Získáte informace o tom, kde se na Madeiře ubytovat a jak hledat ubytování.
 • Půjčení auta
  Budete vědět, kde si půjčit auto a která půjčovna je nejlepší.
 • Jídlo a pití
  Také se dozvíte, jaká jsou typická madeirská jídla.
 • Nejkrásnější levadové túry
  Dostanete podrobně popsané nejkrásnější horské a levadové túry na Madeiře.
 • Tipy na zajímavé vyhlídky
  Získáte přehled zajímavých míst s úžasnými výhledy, které byste neměli minout.
 • Možnosti koupání
  Dostanete výčet přírodních bazénků a pláží, kde je možné se vykoupat.
 • Itinerář 10 výletů
  Získáte seznam 10 výletů. Nemusíte tedy přemýšlet o tom, jak vše zkombinovat, aby se to dalo v pohodě stihnout. TO JSEM JIŽ UDĚLALA ZA VÁS!
 • Autentické fotografie
  Vše je doplněno autentickými fotografiemi.

A S TÍMTO ePRŮVODCEM OBJEVÍTE VŠECHNY JEJÍ ZÁKOUTÍ SNADNO A RYCHLE


Zajímá Vás, co v ePrůvodci najdete?

Nahlédněte dovnitř...

Cena ePrůvodce je pouze 290,-Kč

Za tuto cenu získáte neocenitelného pomocníka při vašem cestování po Madeiře, který má oproti knižnímu mnoho výhod:

 • Formát .pdf
  ePrůvodce ve formátu .pdf nic neváží, můžete ho mít stále u sebe ve svém telefonu a kdykoliv se do něj podívat.
 • Aktivní odkazy
  Velkou výhodou elektronické publikace jsou aktivní odkazy, přes které se dostanete např. na stránky doporučených ubytování, společností pořádajících navržené výlety nebo si přímo v mapy.cz zobrazíte popisovaný okruh.
 • Doživotní aktualizace
  Na rozdíl od knižního průvodce informace v tomto ePrůvodci nezestárnou. Pravidelně ho budu aktualizovat a vy všechny jeho budoucí aktualizace budete dostávat zdarma.
 • I papírová forma je možná
  Jestliže vám přece jen více vyhovuje papírová forma, můžete si ho vytisknout nebo mi napište a já vám ho za poplatek 100,-Kč vč. poštovného pošlu vytištěný a svázaný.

Před cestou na Madeiru jsem strávila mnoho hodin pročítáním průvodců, plánováním cesty a vybíráním lákavých míst, která stojí za návštěvu.

Já Vám tento čas ušetřím! 

V tomto ePrůvodci naleznete všechna zajímavá místa a důležité informace o tomto krásném ostrově na jednom místě. Vybrala jsem a seřadila vše tak, abyste během 10 dní poznali to nejlepší, co ostrov nabízí a přitom si pobyt užili v klidu a pohodě, bez stresu z přejíždění z místa na místo.

Zkombinovala jsem nejkrásnější túry, vyhlídky a pláže s dalšími zajímavými aktivitami, které stojí zato vidět. Vše doplněno mapkami, informacemi o náročnosti a délce výletu a také odkazy v mapě na jednotlivá místa. V ePrůvodci se dozvíte také praktické informace počínaje cestou na Madeiru až po ubytování nebo, co se na Madeiře jí a pije.

Vše doplňují autentické fotografie.

Ušetřete čas strávený pročítáním dlouhých průvodců a hledáním informací na internetu a objevte se mnou krásy tohoto ostrova!

K ePrůvodci získáte ještě 

BONUS NAVÍC: 

mapu zájmových bodů na Madeiře

Ušetříte čas zadáváním bodů do mapy! Stáhnete a uložíte si mapu do aplikace Mapy.cz a rovnou se můžete vydat objevovat krásy Madeiry!

Všechna místa popisovaná v ePrůvodci MADEIRA - to nejlepší z Madeiry za 10 dní si zobrazíte v aplikaci Mapy.cz.

Navíc Vám k ePrůvodci přidám ještě tento skvělý DÁREK

eBook 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst 

 • MÁTE DOST organizovaného cestování a placení provizí cestovním kancelářím?
 • Toužíte si zařídit dovlenou podle vlastních představ?
 • MÁTE STRACH z cestování do zahraničí NA VLASTNÍ PĚST?
 • MÁTE OBAVY, zda si zvládnete vše ZAŘÍDIT SAMI?

V eBooku Vám poradím
5 jednoduchých kroků, které Vás dovedou k vytouženému cíli.

Reference

ePrůvodce po Madeiře byl naším jediným a naprosto dostačujícím průvodcem po celou dobu pobytu na tomto krásném ostrově. Dáša v něm dává spoustu tipů na výlety i další aktivity včetně vlastního zhodnocení a stupně náročnosti.

Vybrali jsme si jen některé výlety, protože jsme zůstávali na jednom místě a měli půjčené auto jen na omezenou dobu. I tak byl ebook skvělým průvodcem, díky kterému jsme navštívili ta nejhezčí místa. Když Dáša označila výlety jako ty, které určitě doporučuje nevynechat, tak za to daný výlet skutečně stál. Ocenili jsme stále aktuální informace ohledně covidových opatření. Děkujeme za profesionálního průvodce!
Dominika Brezovanová - expertka na zdravý životní stylwww.yominika.cz
eBook Madeira je skvělým průvodcem na cestě za poznáváním ostrova Madeira. Provede vás detailně, každým místečkem krok za krokem, ukáže vám co vidět, co projít, kam zajít a kde se úžasně i najíst. Navíc eBook je doplněn o nádherné fotky z přírody. Kdo máte rádi pěkné procházky či túry, stačí vyrazit a nezapomeňte si přibalit i tento skvělý eBook Madeira!
Jana Žáčková - Finanční poradce s cestovatelským srdcemwww.jana-zackova.cz
Skvělý ebook, na kterém se mi moc líbily autentické fotky a hlavně i spousta dobrých tipů na místní jídlo a pití, a to i s popisem. Madeira mě vždy lákala a moc ráda se tam vydám.

V ebooku je dobrý časový harmonogram, kterým se můžete nechat inspirovat i pro vaši návštěvu ostrova. Díky podrobnému popisu jednotlivých lokalit vhodných pro návštěvu vám velmi usnadní hledání informací (co, kde a jak). Pokud se tedy také chystáte na Madeiru, ebook je přesně pro vás:)
Pavlína Zezulkováwww.onegirlontheway.com
Před časem mi kamarádka sdělila, že by se ráda podívala na Madeiru. Jak to tak bývá, začaly jsme přemýšlet o tom, kdy by bylo vhodné vyrazit, kam se tam podívat a k tomu mnoho dalších otázek. Jak to tak bývá, když člověk na něco myslí, tak mu vesmír ukáže cestu a přihraje něco do cesty.

Pro mne tím něčím byl ePrůvodce Madeira. Přečetla jsem ho celý během jediného dne a ještě více tak získala touhu se tam podívat. Uvidět všechny ty skvělé věci, které Madeira nabízí. Zároveň mi zbavil "nastudovávání" mnoha internetových stránek, protože jsem vždy dělala průvodce a plán, než někam vyrazíme. Zde mám vše na jedné "hromádce" a mohu jen vyrazit. Už se těším a úplně se tam již vidím. Hurá na Madeiru!!
Renata Pošmournáwww.prvkyzdravi.cz
Moc hezky sepsaný praktický průvodce pro Ty, které láká turistická dovolená v této nádherné destinaci. Sama jsem na Madeiře ještě nebyla, zatím jsem se dostala pouze do bodu, že jsem o tom vážně uvažovala 🙂

Dříve jsem ale již několikrát na vlastní pěst cestovala a dobře vím, kolik času plánování výletu do zahraničí zabere. Je fajn, když to někdo udělá za Vás.

V průvodci najdete všechno, co pro cestu potřebujete, včetně přehledného programu na 10 dnů. Obsahuje nejen popisy jednotlivých tras, ale také krásné fotky a mapky. Dáša toho stihla opravdu hodně a rozhodně mě inspirovala k tomu, zase vyrazit do světa.
Kateřina Sakrytová

Objednejte ePrůvodce MADEIRA -

to nejlepší z Madeiry za 10 dní TEĎ

Ušetříte díky němu spoustu času a budete si moci naplno užít svoji naplánovanou dovolenou a budete mít stále při ruce informace, které se Vám po příletu na tento ostrov budou hodit.

OBJEDNEJTE SI TOHOTO ePRŮVODCE  A PROŽIJTE POHODOVOU DOVOLENOU NA TOMTO KRÁSNÉM OSTROVĚ VĚČNÉHO JARA.