S BLÍŽÍCÍM SE ROKEM 2024 PŘICHÁZÍM OPĚT S KALENDÁŘEM FOTOGRAFIÍ!

 

KALENDÁŘ FOTOGRAFIÍ PŘÍRODA ČARUJE 2024, formát A3

Na letošních cestách jsem nasbírala nejen nespočet úžasných zážitků, ale také mnoho krásných fotografií a o ty bych se s vámi velice ráda podělila. Dělám to sice průběžně celý rok formou příspěvků na IG i FB a také formou článků na webu, ale abych je ještě více přenesla až k vám domů, vytvořila jsem kalendář fotografií, který jsem letos nazvala PŘÍRODA ČARUJE. 

 V kalendáři PŘÍRODA ČARUJE 2024 najdete fotografie přírody ze tří kontinentů, z míst, která jsem v letošním roce navštívila.

Doufám, že vám kalendář udělá alespoň takovou radost, jako dělá mně. Ke každé fotografii si na mých webových stránkách dohledáte informace. Jsou to totiž fotografie s příběhem! Můžete se jimi také nechat inspirovat, vydat se na cestu a v roce 2024 místa na fotografiích vidět na vlastní oči. To by udělalo velkou radost zase mně. 

Představuji vám tedy kalendář fotografií z cest pro rok 2024, formátu A3, který jsem nazvala PŘÍRODA ČARUJE a budu velice ráda, když mezi vámi najde své zájemce. Můžete si ho pořídit nejen pro sebe, ale i pro své blízké či přátele. Potěší každou cestovatelskou duši!


BUDU VELICE RÁDA, KDYŽ SE ROZHODNETE KOUPIT SI MŮJ KALENDÁŘ A TÍM POTĚŠIT SEBE NEBO SVÉ BLÍZKÉ.


Jestliže vám moje stránky pomáhají na vašich cestách, čerpáte z nich informace, využíváte mých rad a doporučení, budu ráda, když mi nákupem kalendáře vyjádříte svoji podporu a dáte najevo, že moje činnost na projektu Cestujte s radostí má smysl. DĚKUJI MOC!

V kalendáři tentokrát najdete fotografie ze tří kontinentů - Evropy, Afriky a Střední Ameriky, konkrétně ze Seychel, Korsiky, Sardinie, Orkejí, Skotska, Kypru, Švédska a Guatemaly.

O všech těchto destinacích najdete článek nebo dokonce i ePrůvodce na mých stránkách Cestujte s radostí. Nejsou to tedy pouhé bezejmenné fotky, ale můžete se o nich dozvědět i něco více nebo se na ta místa rovnou sami vypravit. Na webu www.cestujtesradosti.cz k tomu najdete dostatek informací. 


  • Velikost kalendáře je A3.
  • Je vytištěn na křídovém papíře o gramáži 200 g/m²
  • Cena kalendáře je 250,- Kč.
  • Poštovné a balné 70,- Kč, při koupi 2 a více kusů ZDARMA.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, přikládám náhled úvodní strany a pár stránek kalendáře. 

 

Něco málo o mně...

JSEM NADŠENÁ CESTOVATELKA.

Pravidelně vyrážím se svou rodinou nebo kamarády na kratší či delší cesty, které také SAMA PLÁNUJI A ZAŘIZUJI.

Ráda bych se s Vámi podělila o svoje zkušenosti, postřehy z cest a tipy jak cestovat levněji, zajímavěji, radostněji,   ale HLAVNĚ PODLE SVÉHO!

Chtěla bych Vás inspirovat k Vašim vlastním cestám, které budou podle Vašich představ.