S BLÍŽÍCÍM SE ROKEM 2023 JSEM SI PRO VÁS PŘEPRAVILA MALÉ PŘEKVAPENÍ!

 

KALENDÁŘ FOTOGRAFIÍ Z CEST SVĚT 2023, formát A3

Na svých cestách velice ráda a nadšeně fotím. Nemám sice žádnou speciální fotografickou výbavu, ale za rok vždycky nasbírám spoustu krásných fotografií z různých koutů světa, které pak různě zpracovávám. Tvořím fotoknihy a nechávám si dělat velkoformátové fotografie a obrazy, které už mám rozvěšené na všech volných místech po domě.

Pro babičky každoročně tvořím rodinný kalendář. Letos jsem se rozhodla, že kromě babiček, udělám radost i sobě a vytvořím si kalendář z fotografií ze všech těch úžasných míst, která jsem za poslední rok a půl navštívila. Když byl hotový, byla jsem z něho úplně nadšená a měla z něho velkou radost. Vybírala jsem totiž netradiční neprofláklé fotografie, které nenajdete v mnoho dalších kalendářích. A co je na tom to nejlepší?? Jsou to fotografie s příběhem

Když jsem si kalendář prohlížela a kochala se jím, nesměle jsem si říkala, že by třeba mohl potěšit i někoho dalšího. Nejdříve jsem váhala, jestli je to dobrý nápad, ale pak jsem si řekla, že když to nezkusím, tak se to nedozvím 😊. Nechala jsem tedy vytisknout určité množství kalendářů a tiše doufám, že se vám budou líbit.

Představuji vám tedy svůj historicky první kalendář fotografií z cest, formátu A3, který jsem nazvala SVĚT 2023 a budu velice ráda a poctěna, když mezi vámi najde své zájemce. Můžete s ním potěšit nejen sebe, ale také jím třeba obdarovat své příbuzné či přátele. Potěší každou cestovatelskou duši!


KDYŽ SE ROZHODNETE KOUPIT SI MŮJ KALENDÁŘ A TÍM POTĚŠIT SEBE NEBO SVOJE BLÍZKÉ, BUDU VELICE POCTĚNA.


V kalendáři najdete fotografie z Madeiry, Azorských a Faerských ostrovů, z Rakouska, Estonska, Sicílie a ze Stockholmu. O všech těchto destinacích najdete článek nebo dokonce i ePrůvodce na mých stránkách Cestujte s radostí. Nejsou to tedy pouhé bezejmenné fotky, ale můžete se o nich i něco více dozvědět nebo se na ta místa sami vypravit. Na webu www.cestujtesradosti.cz k tomu najdete dostatek informací. 


  • Velikost kalendáře je A3.
  • Je vytištěn na křídovém papíře o gramáži 200 g/m²
  • Cena kalendáře je 299,- Kč.
  • Poštovné i osobní odběr ZDARMA.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, přikládám náhled kalendáře.

 

Něco málo o mně...

JSEM NADŠENÁ CESTOVATELKA.

Pravidelně vyrážím se svou rodinou nebo kamarády na kratší či delší cesty, které také SAMA PLÁNUJI A ZAŘIZUJI.

Ráda bych se s Vámi podělila o svoje zkušenosti, postřehy z cest a tipy jak cestovat levněji, zajímavěji, radostněji,   ale HLAVNĚ PODLE SVÉHO!

Chtěla bych Vás inspirovat k Vašim vlastním cestám, které budou podle Vašich představ.