BUDAPEŠŤ – první ePrůvodce ZDARMA je již hotov!

Jsem moc ráda, že se mi pro vás podařilo připravit prvního ePrůvodce. Je to průvodce po městě, které je mou srdeční záležitostí. Po městě, které je právem nazýváno Perla na Dunaji – po BUDAPEŠTI! Poprvé jsem ji navštívila v roce 1998 a pak až v roce 2015, ale od té doby se tam opakovaně vracím. Naposledy jsem tam byla před Vánoci 2019.

ePrůvodce s názvem BUDAPEŠŤ – 5 TOP míst, které byste něměli minout můžete nyní získat zcela ZDARMA!

  • Chystáte se strávit pohodovou dovolenou či víkend v Budapešti?
  • Zajímají vás nejen památky, ale chtěli byste také ochutnat výborné jídlo, vidět Zpívající fontánu a relaxovat v lázních?
  • Chcete toto všechno zažít, ale nemáte čas na pročítání dlouhých průvodců?

TAK PRÁVĚ PRO VÁS JE TENTO ePRŮVODCE !

Co můžete najít v ePrůvodci

BUDAPEŠŤ - 5 TOP míst, které byste neměli minout

  • praktické rady, jak se do Budapešti dostat
  • tipy, kde se ubytovat a dobře najíst
  • památky, které by vám neměli uniknout
  • unikátní Zpívající fontánu s hudební a světelnou produkcí
  • termální lázně, v kterých se můžete oddávat zasloužené relaxaci
  • vše doplněno krásnými fotografiemi

ePrůvodce v elektronické podobě ve formátu pdf má oproti papírovému má NESPORNOU VÝHODU v tom, že NIC NEVÁŽÍ a můžete ho mít STÁLE U SEBE.

Budapešť je moje oblíbené místo. Patří mezi ta města, která se mohou pochlubit neobyčejně krásnou architekturou a množstvím památek, z nichž mnohé jsou naprosto unikátní. Některé památky jsou dokonce zařazeny na seznam světového kulturního dědictví UNESCO.

Ale Budapešť není jen o památkách. Během procházek po městě se můžete věnovat ochutnávání výtečné maďarské kuchyně. Já mám oblíbený perkelt a ten si nezapomenu dát při žádné návštěvě.

Budapešť můžete navštívit i s dětmi – v roce 2015 jsem tam byla s kamárádkou a našimi dětmi (synovi bylo tehdy 10let) a všichni jsme si to užili. Když už děti nebavilo chodit po památkách, navštívili jsme ZOO, Tropicarium nebo Vidam park.

Každý večer můžete chodit ke zpívající fontáně na Markétine ostrově. Je to jeden z top zážitků v Budapěšti a zatím jsem v žádné jiné metropoli neviděla magičtější zpívající fontánu.

A nesmím zapomenout na lázně, kterých je v Budapešti hned několik, takže při každé návštěvě můžete vyzkoušet jiné. Je to opravdu balzám na duši i tělo. V lázních máte najednou pocit, že jste se ocitli ve Starém Římě.

Pojďte tedy  nyní se mnou objevit kouzlo této Perly na Dunaji!

ZÍSKEJTE ePrůvodce ZDARMA  užijte si nejdříve příjemné čtení a po té i příjemný pobyt v tomto krásném městě.

Přeji vám hodně pozitvních zážitků na vašich cestách a kdybyste potřebovali poradit, jak svoji cestu na vlastní pěst uskutečnit, přečtěte si nejdříve eBook 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst a pak si vyberte ze sekce ePrůvodce nebo eCestopisy, některého z ePrůvodců či eCestopisů připravených ke stažení a nechte se jimi inspirovat na své vlastné cestě, která bude PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

Dáša Hiršová
Jsem nadšená cestovatelka a ráda bych se s vámi podělila o svoje zkušenosti a tipy jak cestovat levněji, zajímavěji, radostněji, ale HLAVNĚ PODLE SVÉHO! Více o mě se dozvíte zde>>.

Jsem autorkou ePrůvodců a eCestopisů, které vám usnadní vaši vlastní cestovatelskou dovolenou a také eBooku 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst.

Sestavím vám ITINERÁŘ NA MÍRU vašim představám a požadavkům.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů