ISTANBUL – město na dvou kontinentech

 • Láká vás návštěva města, ve kterém se EVROPSKÁ KULTURA STŘETÁVÁ S ORIENTÁLNÍMI ZVYKY?
 • RÁDI BYSTE navštívili nejvýznamější istanbulské památky?
 • LÁKÁ VÁS výlet lodí po Bosporu s úžasnými výhledy na památky na evropské i asijské straně Istanbulu?
 • RÁDI BYSTE ZAŽILI atmosféru v jednom z největších a nejstarších komplexů krytých tržnic na světě?
 • NEMÁTE VŠAK ČAS na pročítání dlouhých průvodců a na sestavování itineráře?
 • Nevíte, jestli si ZVLÁDNETE NAPLÁNOVAT svůj pobyt sami BEZ CESTOVNÍ KANCELÁŘE?


TAK PRÁVĚ PRO VÁS JSEM PŘIPRAVILA ePRŮVODCE!


Istanbul je místo, na kterém se střetává evropská kultura s orientálními zvyky. Není mnoho míst, na kterých najdete pohromadě obrovské množství různorodých památek.


VYDEJTE SE DO MĚSTA ZVANÉHO BRÁNA ORIENTU!


Istanbul je velice významná kulturní a obchodní křižovatka, a proto vždy přitahoval lidi všech profesí, národností a náboženských vyznání. Nyní lze říci, že dnešní Istanbul je kosmopolitní město, ve kterém vedle sebe nyní již v přátelství a míru žijí muslimové, židé i křesťané.

Istanbul jsem navštívila v listopadu 2022 a během mého pobytu mi psalo mnoho mých fanoušků, že navštívit Istanbul je jejich sen. A protože sny se mají plnit, sepsala jsme všechny své postřehy a důležité informace do ePrůvodce ISTANBUL – město na dvou kontinentech! S tímto ePrůvodcem si svůj sen splníte velice snadno! Díky němu strávíte v Istanbulu 3 dny nabité zážitky.

ePrůvodce v elektronické podobě ve formátu pdf má oproti papírovému má NESPORNOU VÝHODU v tom, že NIC NEVÁŽÍ a můžete ho mít STÁLE U SEBE.

ePrůvodce ISTANBUL – město na dvou kontinentech stahujte ZDE>>

Před cestou do Istanbulu jsem strávila mnoho hodin hledáním informací na internetu a vybíráním lákavých míst, která stojí za návštěvu. A nebylo to nic jednoduchého!


JÁ VÁM TENTO ČAS UŠETŘÍM!


Článků a cestopisů, které by podrobně popisovaly, co je v Istanbulu k vidění, najdete na internetu poskrovnu. Abych vám ušetřila spoustu času a nervů při hledání na internetu, sepsala jsem vše přehledně do tohoto ePrůvodce. Všechny infromace v něm jsou ověřené a prakticky vyzkoušené!

Co v ePrůvodci najdete?

 • LETENKY - jak do istanbulu letět a kde si koupit levné letenky
 • UBYTOVÁNÍ - kde se ubytovat a jak ubytování hledat
 • JÍDLO A PITÍ - jaká jsou typická turecká jídla
 • MĚSTSKÁ DOPRAVA - Po přečtení průvodce pro vás bude naprosto jednoduché se po městě pohybovat městskou dopravou - tramvají, metrem, vlakem i lodí.
 • HISTORICKÉ PAMÁTKY - neminete nejznámější a nejzajímavější historické památky
 • ITINERÁŘ - podrobně vás provedu 5 dny našeho výletu od odletu po přílet vč. podrobného 3 denního itineráře pobytu v Istanbulu
 • AUTENTICKÉ FOTOGRAFIE - vše doplněno autentickými fotografiemi

V tomto ePrůvodci naleznete nejzajímavější a neznámější místa v Istanbulu na jednom místě. Získáte prodrobný itinerář nejen nabitých tří dnů, kdy každý den je věnovaný jedné části Istanbulu, ale také se v ePrůvodci podrobně věnuji dni příletu i odletu z Istanbulu – získáte tedy podrodný itinerář 5denního výletu, který je tak akorát na první prozkoumání Istanbulu.Vše doplňují autentické fotografie.


OBJEDNEJTE SI TOHOTO ePRŮVODCE  A UŽIJTE SI POHODOVÝ POBYT VE MĚSTĚ NA DVOU KONTINENTECH!


ZÍSKEJTE ePrůvodce ISTANBUL – město na dvou kontinentech a užijte si nejdříve příjemné čtení a poté i příjemný pobyt na tomto multikulturním městě. ePrůvodce doplňuje mapa zájmových bodů, kterou si můžete stáhnout do aplikace Mapy.cz.

Přeji vám hodně krásných zážitků na vašich cestách a kdybyste potřebovali poradit, jak svoji cestu na vlastní pěst uskutečnit, přečtěte si eBook 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst a pak si vyberte některého z ePrůvodců nebo eCestopisů připravených ke stažení a nechte se jimi inspirovat na své vlastní cestě, která bude probíhat PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

Dáša Hiršová
Jsem nadšená cestovatelka a ráda bych se s vámi podělila o svoje zkušenosti a tipy jak cestovat levněji, zajímavěji, radostněji, ale HLAVNĚ PODLE SVÉHO! Více o mě se dozvíte zde>>.

Jsem autorkou ePrůvodců a eCestopisů, které vám usnadní vaši vlastní cestovatelskou dovolenou a také eBooku 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst.

Sestavím vám ITINERÁŘ NA MÍRU vašim představám a požadavkům.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů