MALTA – kamenná kráska středomoří

Chystáte se letos k  moři? V Chorvatsku, Řecku i Itálii už to znáte? Chtěli byste změnu? Malta je ta správná volba! Dá se na totiž zažít nejen klasická plážová dovolená, ale nabízí toho mnohem víc!

Proč je Malta tak oblíbená?

Malta totiž není jen moře, i když to je velice krásné a teplé a podmořský život zajímavý. Je proto vyhlášenou potapěčskou destinací. Ale co Maltu odlišuje od ostatních přímořských destinací? Je to její různorodost! Na Maltě  kromě koupání na překrásných plážích a potápění se v moři  můžete obdivovat historické památky, přírodní krásy a další zajímavosti, které tento ostrov ukrývá. Na Maltě nechybí ani zajímavé aktivity pro děti jako je třeba Popeye village, Mediteraneo Marine Park či akvárium.

Nechte se mnou inspirovat

Maltu jsme navštívili dvakrát – poprvé jsme ji i sousední ostrov Gozo procestovali křížem krážem. Při druhé návštěvě jsme se naopak věnovali hlavně poznávání pláží, ochutnávání místního jídla a pití a také jsme navštívili ostrov Comino. Své zkušenosti z návštěvy všech tří ostrovů  maltského souostroví a také zkušenosti syna a jeho přítelkyně, kteří na Maltě 3 měsíce pracovali, jsme vložila do ePrůvodce, kterým se můžete nechat inspirovat na své vlastní cestě na tento středomořský ostrov.

Dejte Maltě šanci a určitě si ji zamilujete!

ePrůvodce v elektronické podobě ve formátu pdf má oproti papírovému má NESPORNOU VÝHODU v tom, že NIC NEVÁŽÍ a můžete ho mít STÁLE U SEBE.

Co najdete v ePrůvodci

MALTA - kamenná kráska středomoří

  • praktické rady, jak se na Maltu dostat a jak se po ní dopravovat
  • přehledné mapky s vyznačenými popisovanými místy na všech třech Maltských ostrovech - Maltě, Gozu i Cominu
  • výčet nejkrásnějších pláží na Maltě, Gozu i Cominu
  • přehled nejzajímavějších památek, které byste neměli minout
  • přehled přírodních památek, které by neměli uniknout Vaší pozornosti
  • a v neposlední řadě také přehled zajímavých aktivit nejen pro rodiny s dětmi
  • vše doplněno krásnými fotografiemi

Získejte ePrůvodce  a užijte si nejdříve příjemné čtení a poté i příjemný pobyt na tomto krásném středomořském ostrově.

Pojďte tedy se mnou objevit kouzlo této kamenné krásky středomoří!

Přeji vám hodně pozitvních zážitků na vašich cestách a kdybyste potřebovali poradit, jak svoji cestu na vlastní pěst uskutečnit, přečtěte si nejdříve eBook 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst a pak si vyberte ze sekce ePrůvodce nebo eCestopisy, některého z ePrůvodců či eCestopisů připravených ke stažení a nechte se jimi inspirovat na své vlastné cestě, která bude PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

Dáša Hiršová
Jsem nadšená cestovatelka a ráda bych se s vámi podělila o svoje zkušenosti a tipy jak cestovat levněji, zajímavěji, radostněji, ale HLAVNĚ PODLE SVÉHO! Více o mě se dozvíte zde>>.

Jsem autorkou ePrůvodců a eCestopisů, které vám usnadní vaši vlastní cestovatelskou dovolenou a také eBooku 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů