Putování po krásách Gran Canarie

 • Hledáte místo, kde je CELÝ ROK PŘÍJEMNĚ?
 • Rádi byste poznali nějakou NETRADIČNÍ DESTINACI?
 • Máte rádi MOŘE, MĚSTA a také PŘÍRODU? Chtěli byste během své dovolené VŠE NAKOMBINOVAT?
 • Přejete si během dovolené cestovat POHODLNĚ A BEZ STRESU?
 • Chtěli byste toto všechno zažít, ale NECHCETE kvůli tomu CESTOVAT PŘES PŮL SVĚTA?

MÁM PRO VÁS TIP NA ÚŽASNÉ MÍSTO!


Už jste slyšeli o GRAN CANARII? O ostrovu, který leží uprostřed Atlantiku a na kterém můžete prožít NEJEN plážovou dovolenou?
 
ANO, TO JE TO MÍSTO, NA KTERÉM JE SLUNEČNO TÉMĚŘ PO CELÝ ROK!
 
Gran Canaria leží uprostřed Kanárských ostrovů a je to třetí největší ostrov tohoto souostroví. Je to velice oblíbená destinace zejména díky 3.000 hodinám slunečného počasí ročně. Právě proto je tento ostrov považován za jedno z míst s nejpřívětivějším počasím na světě a díky tomu se na něj můžete vypravit kdykoliv během roku. I v parném létě je tu velice příjemně, neboť rtuť teploměru se jen výjimečně vyšplhá nad 30°C. Zásluhu na tom má věčný vánek od Atlantiku.
 
Na co se můžete na Kanárech spolehnout, je POČASÍ, které vás opravdu NIKDY NEZKLAME!
 
Gran Canaria je ostrov převážně hornatý, takže kromě prozkoumávání pláží, které najdete téměř po celém obvodu ostrova, a které jsou vhodné nejen k odpočinku a koupání, ale také k surfování, se můžete na ostrově věnovat i turistice.

A je toho mnohem víc, co se dá na Gran Canarii zažít!

 • Můžete se procházet v PÍSEČNÝCH DUNÁCH jako na Sahaře
 • Pozorovat VELRYBY A DELFÍNY
 • Můžete stát NA VYHLÍDCE na 500 m vysokém útesu
 • PLAVAT ve vodách ATLANTIKU
 • SURFOVAT ve vlnách Atlantiku
 • koupat se v AZUROVĚ MODRÉM moři
 • DOBÝVAT vrcholy hornatého středu
My jsme se objevování krás ostrova Gran Canaria věnovali na přelomu roku 2021/2022 a 7 NEJ MÍST, která stojí za návštěvu, jsem popsala v tomto článku.
A teď mám pro vás radostnou zprávu! A bych vám poznávání krás tohoto nádherného ostrova zjednodušila a zpříjemnila, připravila jsem pro vás ePrůvodce Putování po krásách Gran Canarie! Najdete v něm spoustu inspirace a praktických rad, díky kterým se vám bude po Gran Canarii cestovat levněji, zajímavěji, radostněji, ale hlavně PODLE SVÉHO!
eCestopis v elektronické podobě ve formátu pdf má oproti papírovému má NESPORNOU VÝHODU v tom, že NIC NEVÁŽÍ a můžete ho mít STÁLE U SEBE.

Co najdete v ePrůvodci

PUTOVÁNÍ PO KRÁSÁCH GRAN CANARIE :

 • PRAKTICKÉ INFORMACE, jak se na Gran Canarii dostat a jak se po ní dopravovat
 • PODROBNĚ POPSANÉ jednotlivé túry či vycházkové okruhy spolu s vyznačením míst na mapkách a příslušnými odkazy
 • Mnou OVĚŘENÉ TIPY na ubytování
 • Přehled ZAJÍMAVÝCH MÍST, které byste neměli minout
 • Získáte PŘESNÝ ITINERÁŘ 8 denní cesty po poznání Gran Canarie
 • Vše je doplněno AUTENTICKÝMI FOTOGRAFIEMI
 

A jako bonus získáte itinerář na 8 denní putování po krásách Gran Canarie. NEBUDETE MUSET přemýšlet o tom, jak vše zkombinovat, aby se to dalo v pohodě stihnout. TO JSEM JIŽ UDĚLALA ZA VÁS!

ZÍSKEJTE ePrůvodce Putování po krásách Gran Canarie  a užijte si nejdříve příjemné čtení a poté i příjemný pobyt na tomto nádherném slunném ostrově uprrostřed Atlantiku. 

Jestli ještě stále váháte, zda Gran Canaria stojí za návštěvu, přečtěte si článek s názvem Gran Canaria – 7 NEJ MÍST, která stojí za návštěvu, ve kterém popisuji místa, která se nám na tomto krásném ostrově líbila nejvíce. Až budete plánovat svoji cestu na Gran Canarii na vlastní pěst, bude se vám určitě hodit.

Můžete si také pořídit mapu zájmových bodů, která lze stáhnout do aplikace Mapy.cz. Obsahuje místa, která jsme na Gran Canarii navštívili, ale i místa, která jsme měli v plánu, ale už jsme je nestihli. Stažením mapy ušetříte čas zadáváním bodů do mapy.

 

Pojďte tedy se mnou objevit krásy Gran Canarie!

Přeji vám hodně krásných zážitků na vašich cestách a kdybyste potřebovali poradit, jak svoji cestu na vlastní pěst uskutečnit, přečtěte si eBook 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst a pak si vyberte některého z ePrůvodců nebo eCestopisů připravených ke stažení a nechte se jimi inspirovat na své vlastní cestě, která bude probíhat PŘESNĚ PODLE VAŠICH PŘEDSTAV.

Dáša Hiršová
Jsem nadšená cestovatelka a ráda bych se s vámi podělila o svoje zkušenosti a tipy jak cestovat levněji, zajímavěji, radostněji, ale HLAVNĚ PODLE SVÉHO! Více o mě se dozvíte zde>>.

Jsem autorkou ePrůvodců a eCestopisů, které vám usnadní vaši vlastní cestovatelskou dovolenou a také eBooku 5 JEDNODUCHÝCH KROKŮ k cestování na vlastní pěst.

Sestavím vám ITINERÁŘ NA MÍRU vašim představám a požadavkům.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů